top of page

MERMER YAPIŞTIRICILARI VE CİLALARI

OPAŞ A.Ş, ILPA ürün grubu Türkiye tek yetkili dağıtıcısıdır. MADE IN ITALY

JOLLY MERMER YAPIŞTIRICISI, İtalyan kalitesi ve tecrübesi ile üretilen sentetik reçineler ile formüle edilmiş çift kompenantlı bir üründür. Her türlü doğal ve yapay taşların yapıştırılması ve gözeneklerinin doldurulması amacı ile kullanılır. Güçlü yapıştırma ve hızlı kürleşme özelliğine sahiptir. Kuruma tamamlandıktan sonra kolayca cilalama işlemi yapılabilir. Beyaz ve Şeffaf renk seçenekleri mevcuttur.

EXTRA LUX VERNİK CİLA, mermer ve granit yüzeylerde her türlü hava koşullarına karşı koymak ve yüzeyi korumak için en kaliteli reçine ve balmumu ile formüle edilmiştir. Geniş bir kullanım alanına sahiptir. Karo, levha ve benzeri parlak görünümlü olmayan yüzeylerde ıslak görünüm elde etmek amacıyla da kullanılır.

BRILLO, mermer granit ve doğaltaş üzerinde ki cilayı yenilemek için kullanılan likit silikon bazlı bir ciladır. Mutfak ve banyoda ki seramik fayansların korunması ve temizliği için kullanılabilir. Formulündeki yüksek kaliteli bileşenleri sayesinde uygulanan alanda 3 kat daha fazla etki sağlar. Yağ ve dumanın çıkarılmasında, renklerin belirginleştirilerek parlaklığın verilmesinde, su, şarap ve yağ gibi lekelerin çıkarılmasında kullanılır. Su geçirmezdir.

GRANILUX, granitlerin renklerini belirginleştirmek için kullanılır. Silikon bazlı reçineler ve cilalar ile formüle edilmiştir. İşlenmiş granitler üzerinde mükemmel bir parlaklık etkisi ve sıvı iticilik özelliği sağlar. İşlem yapan yüzeye nefes aldırarak, uzun ömürlü ve kalıcı parlaklık yaratır. Tüm iç ve dış yüzeylerde bulunan granitler için kullanım olanağı vardır. Koyu renk granitler için siyah renk seçeneği mevcuttur.

DRAI, mermer,granit, tuğla, beton ve doğal taşlar için leke tutmayan mükemmel bir su geçirmez dolgu malzemesidir. Su, yağ, kahve ve şarap gibi sıvılardan kaçınılan yüzeylerde; Zemin, masa, mutfak ve banyo gibi yerlerde başarılı sonuçlar verir. Her çeşit doğal taş içerisine nüfuz eder. Sararmaz, uygulanan malzemenin rengini ve görüntüsünü değiştirmez, hava almasına izin verir. Antistatiktir, yağmur, duman ve yağdan korur.

EXTRA WAX KATI CİLA, parlatıcı ve koruyu kıvamlı bir ciladır. Islak görünüm elde etmek için yüzeye uygulaması da oldukça kolaydır. Siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Sıvı cila tipi şeffaf olarak satılmaktadır.

bottom of page