top of page

1972 yılında İzmir'de, bölgenin büyük hırdavat firmalarının ortaklığı ile kurulan OPAŞ A.Ş., 1986 yılından itibaren Avrupa ve Uzak Doğu'dan, başta hırdavat malzemeleri olmak üzere çeşitli ürünler ithal etmeye başlamıştır. 1994 yılından itibaren de mermer, granit, ahşap ve metal işleme malzemeleri ithalatından uzmanlaşmıştır.

 

OPAŞithal ürünlerin yanı sıra 1993 yılında sektöre adım atan İnter Abrasiv A.Ş. tarafından üretilen doğal taş, mermer ve granit işleme ürünlerinin iç pazar satışını da yapmaktadır.

 

Aşındırıcı sektöründe bilgi ve tecrübe birikimi 40 yılı aşan İnter Abrasiv, Fiber ve Flap disk zımpara üretiminde Dünya'nın ilk beş şirketi arasında yer almaktadır. Üretiminin %80'ini 50 ülkeye düzenli olarak ihraç eden şirket, Türkiye'nin en büyük kaplanmış zımpara üreticisi ve ülkenin en büyük aşındırıcı ithalatçısıdır.

 

Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde iki modern fabrikada faaliyet gösteren İnter Abrasiv, yılda 15 milyon metrekare zımpara, 60 milyon fiber disk, 15 milyon flap disk üretim kapasitesine sahiptir.

 

İnterflex ve ithal ürünleriyle müşterilerine en iyiyi ve en kaliteliyi sunmayı, sorunlarını çözmeyi ilke edinmiş olan OPAŞ, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan kadrosu ile daima siz değerli müşterilerinin yanındadır.

 

Vizyon

 

Doğal taş ve seramik işleme malzemeleri sektöründe güvenilir, piyasaya yön veren ve dünyada tanınan bir marka olmak.

 

Misyon

 

OPAŞ; Mermer, granit ve doğal taş sektöründe sunduğu hizmet ve mal kalitesinde istikrarı ve dürüstlüğü, müşteri ilişkilerinde güvenilir olmayı öne çıkararak, iş ortakları ve çalışanları ile saygılı ve güler yüzlü ortamda deneyim ve bilgi birikimini paylaşarak başarısını ileriye taşımayı amaçlar.

bottom of page