top of page

 SC VELKRO DİSK ZIMPARALAR

 SC FİBER DİSK ZIMPARALAR     

Dünya standartlarında, yüksek aşındırma kabiliyetine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Standart olarak 115 ve 180 mm çaplarında üretilen fiber diskler istek üzerine 100, 125, 150, 230 mm çaplarında da üretilmektedir. Mermer ve granit yüzeylerde için silisyum karbür fiber diskler kullanılır. Bombeli, düz ve çapraz kesim (Cross-Cut) olarak 3 ayrı tipte üretilebilmektedir.

 SC FLAP DİSK ZIMPARALAR     

Uzun ömürlü ve yüksek aşındırma kabiliyeti ile mermer ve granit yüzeylerde istenilen parlaklığı yakalayabileceğiniz velkro disk zımparaları cırt tabana sıkıca tutunması sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Standart olarak 115 mm çapında üretilmektedir. Özel ölçü talepleriniz için iletişime geçiniz.

Kenar yapısı sayesinde flap bezi sonuna kadar kullanılabilmektedir. Dar köşelerde rahatlıkla iş yapılabilen flap disk M14 flanş tipi ve kolay takıp çıkarılma özelliği sayesinde zaman kaybını önlemektedir. Mermer, granit ve diğer doğal taşlarınızı işlemede önemli rol oynamaktadır.

Silisyum karbür kum kaplı özel flap bezinden fiber tabanlı olarak üretilmektedir. Göbek çapı 22.23 mm olan flap disklerin yaprak sayısı kum kalınlığına göre 60-80 adet arasında değişmektedir. Taban özelliği sayesinde ekonomik ürün kategorisinde yer almaktadır. Aşındırıcı standardı M14 plastik taban ürünümüz ile birebir aynıdır.

SC SÜPERFLEKS DİSK ZIMPARALAR

Mermer ve granit yüzeylerde kullanabileceğiniz silisyum karbür kum kaplı süperfleks disk zımparalar, yüksek talaş kaldırma özelliğine ve uzun ömüre sahiptir.

bottom of page