top of page

KURU KESİM GRANİT ASTRA ELMAS TESTERELER

ASTRA Turbo ve Düz Granit kesiciler, hızlı ve seri kesim sağlamaktadır. Özellikle koyu renkli granitlerde problemsiz uygulama sonucu verir. 
ASTRA Konkav ürünleri, piyasada bulunan diğer ürünlerden daha fazla konik açıya sahiptir. Bu sebeple eviye içine tam uygunluk sağlar ve kullanıcıyı yormaz. Üzerinde bulunan soğutma değikleri sayesinde elmaslar yanma yapmaz.

SULU KESİM KOTTA GRANİT ELMAS TESTERELER

KURU KESİM GRANİT BLUE LINE ELMAS TESTERELER

SULU KESİM BLUE LINE GRANİT ELMAS TESTERELER

GRANİT DELİCİLER

KANAL AÇMA VE ELMAS ÇANAKLAR

GRANİT ELMAS PEDLER

Kotta granit makine testereleri yüksek performans ile minimum çıtlatma sağlar. Özellikle koyu renk granit taşlarda hızlı ve seri kesim elde edilir.

Atölyeler tarafından oldukça tercih edilen, ekonomik bir testeredir. Özellikle Quartz ve Granit yüzeylerde başarılı kesim performansı göstermektedir.

Granit deliciler, hızlı ver seri delme özelliği sayesinde kullanıcıyı yormaz. Kuru ve Sulu olarak kullanılabilir. Maksimum performans elde etmek için bol su ile kullanılması tavsiye edilir. Düşük devirde aşırı güç uygulamadan nizami olarak kuru şekilde kullanılabilir.

7'li set kuru pedler dokusu ve beyaz taban rengi sayesinde açık renkli granit ve quartz yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Renk bırakmaz, yanma yapmaz. 3000 kumdan sonra maksimum performans için Buffer Cila uygulanması tavsiye edilir.

3'lü sulu pedler özellikle quartz yüzeyin parlatılmasında önemli rol oynamaktadır. 3 adımda sulu olarak kullanıldığı için zaman kaybını önler. Granit yüzeylerde son derece yüksek parlaklık sağlar. Güney Kore üretimidir.

KURU KESİM GRANİT KAPLAN DİŞ ELMAS TESTERELER

Sadece soketlerinin üst kısımında değil, metal gövdenin üzerinde de elmaslar mevcuttur. Hassas ve çıtlatmasız kesim sağlar. 22.23 m flanşlı ve kendinden flanşlı olarak iki tiptir.

* ELMAS ÇANAK TAŞI ÜRÜNÜMÜZÜN KONİK M14 TİPİ MEVCUTTUR.

bottom of page