top of page

Siyah seri ürünler ekonomik fakat üst kalite ürünler. Mermer ve türevi doğaltaşları kesmede ve taşlamada rahatlıkla kullanılabilir.

SİYAH SERİ ELEKTROLİZ TESTERELER

MAVİ SERİ ELEKTROLİZ TESTERELER

Mavi seri elektrolizler standart ürünlerdir. 

SULU KESİM MERMER TESTERELERİ

Gold Line Testere, tüm Traverten çeşitlerinde, orta sertlikteki ve kristalli mermerler de son derece düzgün kesim kalitesi sağlamaktadır. Gümüş kaynaklıdır ve 10 mm elmas uzunluğuna sahiptir. 

Beige Line Mermer testeresi, tüm bej mermer çeşitleri ile diğer sert ve kırılgan mermerler üzerinde hızlı kesim ve minimum kenar çıtlatması sağlar. Sandwich soket özelliğine sahiptir. Gümüş kaynaklıdır ve 7 mm elmas uzunluğu ile lazer kesim salyangoz sokete sahiptir.

Inter Line mermer testeresi, orta sertlikteki mermer ve tüm traverten çeşitleri üzerinde hızlı ve kaliteli kesim sağlamaktadır. Marmara Beyazı gibi kristalli taşlara uygundur. Lazer kaynaklı 8 mm (elmas) + 2 mm (kaynak)= 10 mm elmas uzunluğu vardır. Lazer kaynak teknolojisi ile üretildiği için ekonomik bir üründür.

DİĞER SARF MALZEMELERİ

SULU KESİM QUARTZ TESTERELERİ

Sulu kesim quartz kesici elmas makine testeresi 60 mm göbek çapına sahiptir. Sessiz gövde seçeneği mevcut değildir. Son dönemin trend yapay taşı Quartz yüzeylerin işlenmesinde oldukça başarılıdır. ARIX asker dizilimli elmas birleşeni sayesinde uzun ömürlüdür ve muazzam kesim kalitesi sağlamaktadır. Güney Kore üretimidir.

 

* Quartz yüzeyler granit kesiciler ile işlenmemelidir. Dünya da elmastan sonra gelen en sert ikinci madde olan quartz granit kesicilerinin ömrünü kısaltmaktadır. INTERFLEX quartz kesici, quartz maddesine karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir.  

SULU KESİM SERAMİK VE PORSELEN TESTERELERİ

KULU KESİM SERAMİK VE SERT PORSELEN TESTERELERİ

KULU KESİM GENEL AMAÇLI ELMAS TESTERELER

ASFALT - BETON TESTERELERİ

İşin ehli fayans ustalarımız tarafından oldukça tercih edilen INTERFLEX sert porselen kesicileri Güney Kore üretimidir. Doğaltaş granit hassas kesiminde de kullanılabilir.

Doğaltaş granit harici mermer, tuğla, beton, demirli beton, traverten, asfalt ve orta sert metallerin kesiminde kullanılır. Güney Kore  üretimidir. 

bottom of page